ÜMİT RONA HUKUK BÜROSU bugüne kadar kendi sektöründe en yüksek memnuniyeti sağlama prensibi ile hareket etmiş ve bu konuda daima kendini yenileyerek büyüyen bir hukuk bürosudur.

Ülke genelinde ve Manisa sınırlarında bir çok gerçek ve tüzel kişiye hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. İnternet üzerindeki imajı için avukat web sitesi tasarımı konusunda yetkin, ALGORİTMA İNTERNET REKLAM AJANSI ile anlaşmış ve başarılı bir çalışma gerçekleştirilmiştir.

Web sitesi yapımından önce Google ” Ümit Rona” aramalarında facebook sayfası, avukatlar rehberi gibi sayfalar çıkarken web sayfası yapımından sonra kendi hukuk bürosu adresleri çıkmaya başlamış ve kurumsal bir imajı yakalamıştır.

Web sitesine entegre edilen yönetim paneli sayesinde web sitesi içeriklerini dilediği gibi değiştirebilmekte ve makalelerini yayınlayabilmektedir.

Sizin içinde benzer bir çalışma yaparak makalelerinizi yayınlayabileceğiniz, internette rahat bulunabilir, mobil uyumlu, size internet sayfanız üzerinden soruların yöneltilebileceği bir proje sunabiliriz. Yine reklam yasağı sınırları dahilinde bulunduğunuz ile özgü anahtar kelimeler ile Google arama sonuçlarında size bir yer ayırabiliriz.

Kurumsal bir imaj için bizimle iletişime geçebilirsiniz.