MYRA ESTETİK

Firmaya verilen hizmetler;

Kurumsal web sitesi tasarımı, Google Reklam Hizmeti, 360′ Sanal Tur, Arama Motoru Optimizasyonu

Myra Estetik izmirde faaliyet gösteren Op. Dr. Ebru DURMUŞ’a ait bir kuruluştur. Ebru Hanım alanında geçekten başarılı, kendisini sürekli geliştiren, hastalara karşı ılımlı yaklaşımı ile markalaşmış bir doktor. Markalaşma sürecinde kendisi ile internet üzerindeki tecrübelerimizin bir çoğunu paylaştık. Yine bu süreçte yapmış olduğumuz görüşmelerde teknolojiye açık, yeni fikirlere pozitif yaklaşımı sayesinde başarılı bir çalışma gerçekleştirildi.

Öncelikle internette Myra Estetik olarak bulunduğunu ancak Ebru durmuş olarak bulunamadığını ifade etmişti. Kendi yapmış olduğu gözlemlere dayanarak pazarında ”bayan estetik cerrah” arayışı olduğunu ve bu alandada ön planda olmak istediğini belirtmişti.

Muayenehanesinin hijyeni ve estetik görünümü konusunda son derece titiz olan Ebru Hanım bu konuda ciddi yatırım bütçesi ayırmış ve bunu hastalarına yansıtmak istemişti.

Çalışmalarımıza öncelikle estetiği simgeleyen bir logo ile başladık. Ardından kullanıcının kolay bir şekilde ulaşabileceği menü yapısı ve anlaşılır içerikleri ile web sitesi oluşturuldu. Hastaları ile bilgi ve tecrübelerini paylaşabileceği bir blog bölümü açıldı. İnternette hem ”Myra Estetik” hemde ”Ebru Durmuş” olarak bulunması sağlandı. Uygulanan SEO OPTİMİZASYONU ile Google’ a ”bayan estetik cerrah” ( Tıklayın sonucu görün ) yazdığınızda 1. Sayfa 2. Sırada yer alıyor. Web sayfasının internette tanıtımı için Google Reklam Uygulaması yapıldı. Hastanın nasıl bir yere gideceğini önceden bilmesinin öneminin farkındaydık. Bu yüzden bu kadar yatırım yapılmış bir alanın tanıtımını için şansı fotoğraflara bırakmadık ve 360′ SANAL TUR uygulamasını kullandık. Ebru Hanım sonuçlardan ve ALGORİTMA İNTERNET REKLAM AJANSI’nı tercih ettiği için gayet memnun. 

BAŞARI

REKLAM

SANAL TUR