Google’a şirketinizin adını yada faaliyet gösterdiğiniz ismi yazdığınızda sağ tarafta ne görüyorsunuz? Adres ve fotoğraflarınızı içeren bir bilgi mi ? Bomboş bembeyaz bir alan mı yoksa adresinizi yanlış gösteren eksik bilgileri bulunan bir alan mı?

Eğer boş bir sayfa veya adresiniz yanlış ise hemen bizimle iletişime geçin. Daha fazla müşteri kaybetmeden gerekli düzenlemeleri yapalım.

En çok karşılaştığımız sıkıntıların başında müşteri  GPS cihazlarında adresi yazdığında yakınlarındaki bir rakip firmanın haritada görünmesi ancak kendisinin haritada görünmemesidir. Bu gerçekten şirket için büyük bir prestij kaybıdır. Aynı şekilde firmanız hakkında referans üzerine araştırma yapan  bir müşteriniz Google’a firmanızın ismini yazdığında sağ tarafta başka bir firmanın isminin görünmesi gerçekten çok hazin bir sonuç. 

Sizinde benzer sorunlarınız var ise ALGORİTMA ile iletişime geçmekten çekinmeyin. 

Sadece yaptığınız web sayfalarına verdiğiniz bir hizmet mi?

Hayır. Sadece yaptığımız web sayfalarına verilen hizmet değildir. İşletmeniz için iletişime geçip bu konu ile ilgili destek alabilirsiniz.

İletişim için tıklayınız.

Harita, GPS ve Rehber Kaydı için web sayfamızın olması gerekiyor mu?

Hayır bir web sayfanızın olması gerekmiyor. İster doktor olun, ister işletme sahibi olun, ister avukat olun rehber GPS ve haritalara kaydınızı yapıyoruz. Web sayfanız olmasa dahi kayıttan önce ofisinize ait fotoğraflar yada şirketinize ait logoları bize göndermenizi istiyoruz. Yinede mümkün olursa imkanlarınız var ise web sayfası yaptırmanızı da tavsiye ederiz.

Harita, GPS ve Rehber Kaydı için ÜCRET nedir ?

Kayıt ücreti yıllık 99TL+KDV dir.