İNTERNET KULLANIMININ %60 I CEP TELEFONLARINDA !!!

Bu demek oluyor ki masa üstü kullanımları yok oluyor ve kurallar değişiyor. Artık AKILLI TELEFONLARIN kurallarına uymak zorundasınız. Aksi taktirde internet aleminde yok olup gitmeniz an meselesidir. Eğer rakipleriniz gerekli önemi sizden daha önce aldıysa her geçen gün onları yakalamanız imkansız hale gelecektir.


Web sayfalarıda önemlerini yitiriyor ve mobil uyumlu web sayfaları hatta mobil uygulamalar ön plana çıkıyor. Android uygulamaları ayrı, IOS uygulamaları ayrı kuralları içeriyor. Kimin hangi telefonu kullandığını bilemezsiniz. Bu yüzden her türlü mecrada bulunabilmeniz önemli..


Peki ! bu durumda biz sizin için ne yapıyoruz? Açıkçası hedef kitlenizin sizi internette bulması için gerekli tüm işlemleri yapıyor. Yapmakla kalmıyor ilerleyişini takip edip size rapor veriyoruz. Rakipleriniz bizi keşfetmeden önce siz keşfettiyseniz bu fırsatı iyi değerlendirin.

Kendi kendinize yapmış olduğunuz işlemler veya amatörlerce gerçekleştirilmiş işlemler sizi rakiplerinizin gerisinde bırakacaktır. Doğru anahtar kelimeler ile doğru hedef kitlelere ulaşıyoruz.

Şirketinizin adını, faaliyet alanınızı yada ürününüzün ismini yazdığınızda sağ tarafta ne görüyorsunuz? Adres ve fotoğraflarınızı içeren bir bilgi mi ? Bomboş bembeyaz bir alan mı yoksa adresinizi yanlış gösteren eksik bilgileri bulunan bir alan mı? Eğer boş bir sayfa veya adresiniz yanlış ise hemen bizimle iletişime geçin. Daha fazla müşteri kaybetmeden gerekli düzenlemeleri yapalım.

En çok karşılaştığımız sıkıntıların başında müşteri  GPS cihazlarında adresi yazdığında yakınlarındaki bir rakip firmanın haritada görünmesi ancak kendisinin haritada görünmemesidir. Bu gerçekten şirket için büyük bir prestij kaybıdır.

Aynı şekilde firmanız yada sizin hakkınızda( doktor, avukat, dişçi )  araştırma yapan  bir müşteriniz ; Google’a  isminizi yazdığında sağ tarafta meslektaşınızın isminin görünmesi gerçekten çok hazin ve kabul edilemez bir sonuç.

Sizinde benzer sorunlarınız var ise ALGORİTMA ile iletişime geçmekten çekinmeyin. 

Sadece yaptığınız web sayfalarına verdiğiniz bir hizmet mi?

Hayır. Sadece yaptığımız web sayfalarına verilen hizmet değildir. İşletmeniz için iletişime geçip bu konu ile ilgili destek alabilirsiniz.

İletişim için tıklayınız.

Harita, GPS ve Rehber Kaydı için web sayfamızın olması gerekiyor mu?

Hayır bir web sayfanızın olması gerekmiyor. İster doktor olun, ister işletme sahibi olun, ister avukat olun rehber GPS ve haritalara kaydınızı yapıyoruz. Web sayfanız olmasa dahi kayıttan önce ofisinize ait fotoğraflar yada şirketinize ait logoları bize göndermenizi istiyoruz. Yinede mümkün olursa imkanlarınız var ise web sayfası yaptırmanızı da tavsiye ederiz.