PROTEK HİJYEN

Firmaya verilen hizmetler; Kurumsal internet sitesi tasarımı, arama motoru optimizasyonu.

Endüstriyel hijyen ekipmanları konusundaki kaliteli üretimi ile avrupada aynı sektörde faaliyet gösteren firmalar ile rekabet edebilecek güce sahip bir üretici firma. Firma yetkilileri Ahmet Bey ve Nalan Hanım gibi karalı, ne istediğini bilen, dürüst iki insanla tanışıp çok başarılı bir projeye imza attık. Projenin başarılı bir şekilde sonuçlanmasının yegane sebebi karşılıklı güvene dayanmaktadır. Öncelikle teknolojik yeniliklere açık olmaları sayesinde, firmamızın önerilerini değerlendirmiş ve istediği sonuçları almıştır.

Algoritma’dan önce görüştükleri bir firmanın yönlendirmesi ile ana faaliyet konularından birisi olan ” sanitasyon hattı ” ile alakalı domain olan sanitasyonhatti.com’u almışlar. Bu domain sayesinde ”sanitasyon hattı” kelimede üst sırada çıkacakları söylenmiş. Daha sonra böyle bir gelişme olmayınca profesyonel destek almaya karar vermişler ve sonucunda ALGORİTMA ile tanıştılar. Konunun sadece sanitasyonhatti.com ile olamayacağını ve önemli olanın Google’a ” sanitasyon hattı ” yazılınca PROTEK HİJYEN in çıkması olduğunu anlattık ve bu konu ile ilgili güvenlerini istedik. Proje yöneticimize güvenerek firmalarının internet üzerindeki imajlarını teslim ettiler. Sadece ” sanitasyon hattı ” ile yetinmedik. Kullanıcıların aynı ürünü ” Hijyen Koridoru ” olarakta aradığını tespit ettik. Kurumsal internet sitesi tasarımının ardından, proje yöneticisi tarafından arama motoru optimizasyonu ile ilgili çalışma yürütülmüştür. İste çalışmamızın bir kaç sonucu. 

BAŞARI (1)

BAŞARI (2)

BAŞARI (3)

BAŞARI (4)

Firma yetkililerinin internet üzerinden teklif önerisini değerlendirdik. Şimdi müşterileri ürünleri ziyaret ederken aynı anda tek tuş ile birden fazla ürün için firmaya teklif isteği yollayabiliyor.