TURMED HASTANE MALZEMELERİ

Yurt dışına ihracat yapan Turmed firması ile ilk görüşmemizde firmanın 3 dilde yapılması ve sayfa güncelemelerinin kendileri tarafından yapılabilmesinin önemi belirtildi. ” HASTANE MALZEMELERİ ” anahtar kelimesinin yaptıkları işi kısaca özetlediğini ilettiler. Kurumsal web tasarımının ardından sayfayı kendilerinin rahatlıkla günceleyebilmesi için yönetim panelleri hazırlandı. Katıldıkları fuar ve sürekli geliştirilen ürünlerin güncellemelerini kendi kendilerine yapabilmektedirler.

Genellikle Turmed gibi aşırı fazla ürün gurubu olan firmaların ürünleri ziyaret edilirken incelediğiniz ürün hakkında bilgi almak için iletişim sayfasına geçiş yaparsınız. Sayfayı değiştirdiğiniz zaman da ürünün adını modelini unutup tekrar o ürünü sayfa içerisinde aramaya başlarsınız. Ancak Turmed sayfasınında durum böyle değil. Ürün sayfasında ürünü incelerken ürün hakkında bilgi/teklif almak istediğiniz zaman ne ürünün modelini yazmanıza, nede iletişim sayfasına gitmenize gerek yok. Aynı sayfa üzerinde bulunan kısa formu doldurmanız yeterli. Formu doldurduğunuzda Turmed formun hangi üründen geldiğini görebilmektedir.  

BAŞARI

ÇÖZÜM

Firmanın son yıllarda yurtdışı ile çalışmasında hareketlilik başlayınca ” spam içermeyen mail ” hizmeti sağlanmış ve yurt dışı ile yaptıkları yazışmalar güvence altına alınarak gelebilecek siparişler şansa bırakılmamıştır.