Masraf olmasın diyorsanız; 

 

Eger fazla masraf yapmak istemiyorsanız, tam anlamı ile bir web sitesine ihtiyacınız yok ancak ender de olsa bir iki müşteri soruyor ise ve kendinize ait mail adresleri kullanmak ve kurumsal bir izlenim yaratmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre.
Önce alan adınızı tescil ediyor ve size uygun bir sunucu kiralayarak mail hizmetlerinizi başlatıyoruz. Bununlada kalmayıp sayfanıza şirketinizin logosu, adresi, telefonunu içeren bir yapım aşamasında sayfası yüklüyoruz. Böylelikle müşterileriniz internet sitesinize girdiği zaman bomboş bir sayfa ile karşılanmıyorlar. Eger bu yapı ile ilgileniyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz yerinizi ziyaret ederekte deteylı bilgi vermekten mutluluk duyarız. 

Basit bir web sayfasına ihtiyacınız var ise;

Yeni bir şirket kurdunuz çok fazla referansınız yok yada çok yüksek bir iş hacmine sahip değilseniz yada web sayfasına şimdiye kadar hiç ihtiyaç duymadınız getirisi olacağına da inanmıyorsunuz ancak aklınızın bir tarafıda inanmanızı söylüyor . Bu durumda sizin basit bir web sayfasına ihtiyacınız var. Bu durumda hizmetlerinizi ön plana çıkaran ve sizi internette tanıtan maksimum 20 sayfayı geçmeyecek bir site hazırlıyoruz. Müşterileriniz siteye girdiği zaman firmanız yada sizin hakkınızda fikir sahibi olabiliyor. Bu web sayfası üzerinden sizinle iletişime geçebiliyor. Firmanızın ismini taşıyan kurumsal mail adreslerini kullanabiliyorsunuz. Yönetim paneli sayesinde ürün resimlerini değiştirebiliyor yada içerik yazılarınızı değiştirebiliyorsunuz. Bu sayfa yapımından sonra daha detaylı bir sayfaya ihtiyac duyduğunuzu hissedersiniz sizi hemen bir üst seviyeye taşıyoruz. Eger bu yapı ile ilgileniyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz yerinizi ziyaret ederekte deteylı bilgi vermekten mutluluk duyarız. 

Yarı profesyonel bir web sayfası ile neler yapabilirsiniz ;

Yarı profesyonel web sayfası daha fazla hizmet yelpazenizi farklı biçimlerde sunmanızı sağlar. Ürünlerinizin yada hizmetlerinizin animasyonlu sunumları sağlanır. Teklif formları, insan kaynakları formları gibi formlar ilave edilir. Sayfa sayısı maksimum 35 e kadar çıkartılabilir. Müşterinizin sizi internette daha rahat bulması için harita kayıtları yapılır. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi Google’da aradığında, haritalar kısmında sizde rekabete katılırsınız. Sayfa yapımı tamamlandıktan sonra sizi Google’ın sihirli dünyası adwords reklamları ile tanıştırırız. Bu reklamlar sayesinde belli bir süre ürününüz yada hizmetiniz Google aramalarında ilk sayfalarda görüntülenir. Yeni işler, artan bir ciro ya devam etmek için bu reklama devam edebilirsiniz. Eger bu yapı ile ilgileniyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz yerinizi ziyaret ederekte deteylı bilgi vermekten mutluluk duyarız. 

 Profesyonel bir web sayfası ile ;

Profesyonel web sayfası belirli anahtar kelimelerde yeni müşterileri sayfanıza çekebilecek kapasiteye sahiptir. Ürünlerinizin yada hizmetlerinizin animasyonlu sunumlarının yanında SEO uygulaması ile uygun olan anahtar kelimelerde Google’da listelemeye girer. Teklif formları, insan kaynakları formları gibi formların yanında bayilerin harita üzerinde gösterimi, 360 Derece sanal tur tanıtımları, ana sayfa açılır kapanır duyuru ekranı gibi opsiyonel olarak sunulan bazı hizmetler entegre edilebilir. Sayfa sayısı maksimum 60 a kadar çıkartılabilir. Müşterinizin sizi internette daha rahat bulması için harita kayıtları yapılır. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi Google’da aradığında, haritalar kısmında sizde rekabete katılırsınız. Sayfa yapımı tamamlandıktan sonra sizi Google’ın sihirli dünyası adwords reklamları ile tanıştırırız. Bu reklamlar sayesinde belli bir süre ürününüz yada hizmetiniz sayfanızın açıldığı ilk haftadan itibaren Google aramalarında ilk sayfalarda görüntülenir. Eger bu yapı ile ilgileniyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz yerinizi ziyaret ederekte deteylı bilgi vermekten mutluluk duyarız.