360 DERECE SANAL TUR

Firmanız hakkında web sitenizde veya kataloglarınızda tanıtıcı bilgiler yer alırken, bilgilerinizi fotoğraflar ile desteklemeniz gerekmektedir. İçeriği görseller ile desteklemek, konunun anlatımını kolaylaştırır ve görsel bilgi verir. Sanal ortamda anlatımını yaptığınız bir mekan, kullanıcının hafızasında mekânı canlandırır, ancak hiçbir zaman tam anlamı ile neye benzediğini anlatmanız mümkün değildir.

360 Derece Sanal Tur ile firmanızın veya mağazanızın tanıtımını görsel olarak yapabilirsiniz. Profesyonel ekipmanlarımız ve özel lens yardımıyla 360 derecelik çekimler yaptığımız fotoğraflar ile kullanıcılarınızın ofis, örnek daire veya mağazanızda dilediği gibi gezmesini sağlıyoruz.

360 Derece Sanal Tur örneklerimize göz atın. İncelemek için lütfen resmin üzerine tıklayın.

 

ÇAĞDAŞ ET DÖNER A.Ş.

GÜZEL PARKE

MAVİGÜN GÜZELLİK

OFİSİNİZİ DÜNYAYA 360 DERECE AÇIN

İnternette yapılan çalışmalara dair en sık yöneltilen eleştirilerden biri “yapaylık” iddiasıdır. Görsellere sadece tek açıdan bakabilmek gerçekçilik hissini zedeler. 360 derece sanal tur ile bunu aşmak mümkündür. Kullanıcı istediği yönde ilerleyebilir, yakınlaştırabilir uzaklaştırabilir. Bu hizmetin henüz çok yaygın olmaması önemli bir fırsattır. Ofislerini, çalışma alanlarını 360 derecelik açıyla potansiyel müşterilerine sunan işletmeler hemen “bu firma teknolojiyi iyi kullanıyor”, “kendine güveniyor” izlenimlerini yaratır. Bu tur biçimi bilgilendirici olmasının yanı sıra keyiflidir, ziyaretçileriniz sayfanızda eğlenerek vakit geçireceklerdir. Tüketicilerin bir markayı sevmesi o markanın ürünlerini tüketmesinde önemli bir etkendir.

Teknolojini gelişmesi bir web sayfasıyla yapabileceğiniz şeylerin sayısını da arttırdı. Ziyaretçiler iyi içeriğin yanı sıra eğlenceli, kendilerini şaşırtacak, etkileşimli uygulamalar bulmayı umuyorlar. 360 derece sanal tur bunu ziyaretçilere sunmanın en iyi yollarından biridir.

360 DERECE SANAL TURUNUZU HEMEN HAZIRLATIN

İş yerinizi internetteki herkesin gezebileceği hale getirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ve bu çekim tekniğini uygulayabilmek için gerekli ekipmanlara sahip ekibimiz profesyonel sanal turunuzu hazırlayacak dilerseniz web sayfanıza ekleyecektir.