Algoritma Kimdir ?

Algoritma 2008 yılında kurulmuş bir limited şirkettir, tescilli bir markadır. Bu tarihten itibaren bir fiil olarak internet reklam ajansı olarak çalışmaktadır.

Web sayfası yaparken kullandığı en değerli meteryal diğerlerinin yaptığı web sayfaları değil, yaratıcılığıdır.

Algoritma takip edilendir. Taklit edilendir.

Algoritma, artık hepimize bıkkıntı gelen HİZMETLER, REFERASLAR, KURUMSAL menu başlıkları dışına çıkabilendir.

Tekdüze ve standart yapılardan teknolojiye uyum sağlamak ve gündemi yakalamak isteyen işletmelerin kurumsal değişimlerini başarılı bir şekilde yönetmelerine yardımcı olandır.

Kimlerle Çalışır ?

Teknolojiye açık, istekli ve karalı yapılar ile,

Emeğe saygı duyanlar ile,

Bir web tasarım işinden fazlasını bekleyenler ile,

Uzun vadeli çözüm ortağı arayanlar ile.

ALGORİTMA  ile çalışarak;

Profesyonellik, kalite ve ciddiyet görürsünüz,

Ödediğiniz paranın karşılığını alırsınız,

9 yıllık bir tecrübeyle harmanlanmış bir hizmet alırsınız,

Samimiyet ve dürüstlük görürsünüz.

Tecrübe

Algoritma ile çalıştığınızda, bir gün Ahmet, bir gün Mehmet ile muhattap olmazsınız. Tek muhattabınız PROJE YÖNETİCİSİ dir. Size 9 yıllık tecrübesi ile harmanlanmış doğru ve başarılı olabilecek bir projeyi sunar ve yürütür. 

Neden ? ALGORİTMA

Algoritma ile çalışarak herhangi bir risk almazsınız.

Bu pazarda her iki taraf için de en sıkıntı çekilen konulardan bir tanesi ödemedir. Genellikle ajanslar işe başlamadan önce sizden bir ön ödeme talep eder, sonra demo sunarlar. Haliylen görmediğiniz sadece vaat edilen bir hizmete ön ödeme yapmaya çekinirsiniz. Ödeme yaparsınız, karşınıza saçma sapan bir proje çıkar. Ajanstan önce demo talep edersiniz, ajansta çalışıp çalışmayacağı belli olmayan bir firma için demo çıkartmak istemez. Sonuçta demo da bir maliyettir. Bazen ajansın haftalarını alabilir. Ayrıca ajans sunduğu demoda size planını, yaratıcılığını açar ve bunların çalınmasını istemez. Bu şekilde bir güven ortamı yakalanamaz.

Ancak ALGORİTMA’ da durum böyle değil. Sizin bize güveniniz kadar bizim de size güvenimiz önemli. Bu bağlamda devreye proje yöneticimiz giriyor. Yapmış olduğunuz görüşme sonucunda proje yöneticimizin onayı ve gözetimi doğrultusunda sadece demo ile uğraşan arkadaşlarımız sizin için bir demo hazırlar. Demo öncelikle sizinle görüşmeyi sağlayan proje yöneticisine sunulur. Proje yöneticisi gerekli gördüğü değişiklikleri yapar ve projeyi size sunar. Sizin için yapılacak çalışma ile yapabildiklerimiz ve sizin için yapılacak proje ile ilgili tam bir fikir sahibi olursunuz. Havada uçuşan sözler artık yerini görselliğe bırakır. Bu aşamadan sonra endişelerinizi kaygılarınızı kenara bırakıp bir ön ödeme yaparsınız ve başarılı bir projeye daha birlikte imza atarız.