ÖNCE TANIŞIYORUZ Öncelikle tanışmayı tercih ediyor ve hiç bir şekilde iletişim kurmaktan çekinmiyoruz. İsterseniz yüz yüze isterseniz telefon veya mail ile. Yeter ki tanışalım. İsteklerinizi, beklentilerinizi, hedeflerinizi karşılıklı konuşup değerlendirelim.

SONRA SİZE BİR DEMO HAZIRLIYORUZ – Birbirimizi iyi anladığımıza karar verip karşılıklı GÜVEN ortamını yakalarsak; firmanızı, sektörünüzü, rakiplerinizi analiz eder bütçeniz doğrultusunda sizin için doğru olduğuna inandığımız projeyiyi demo halinde sunuyoruz.

DEMOYU ONAYLAR VE BEĞENİRSENİZ  PROJEYE BAŞLIYORUZ- En önemli aşama. Projede kullanılacak tüm materyaller ( Resim, yazı, katalog, öneriler ) en başta eksiksiz olarak tedarik edilmeli ve KARARLI olunmalı. Sonradan ilave edilen materyaller, karar değişiklikleri, öneriler, denemeler zaman, para ve emek kaybına sebebiyet vermektedir. Bu aşamada başarılı olabilmek için KARARLILIK ve GÜVENİNİZE çok ihtiyacımız var. 

SON OLARAK SİZİ MUAZZAM BİR REKLAM İLE TANIŞTIRIRYORUZ. Bir web sayfası yaptırınca kısa vadede mucizeler beklemeyin. Web safanız markanız ile müşterileriz arasında sadece bir kanal. Bizde bu kanalı sağlamca inşa ediyoruz. Önemli olan nokta; bu kanala fazla sayıda müşterinin girmesi. Yani dopingler, bu aşamadan sonra mucize bekleyebilirsiniz.