İZMİRENDOKRİN.COM

Bir doktorun web sitesini hazırlamak eğlenceli olduğu kadar zordur da. Zor olan kısmı içerikler hakkında bir fikir üretemiyorsunuz. Şu resmi kullansak, şu şekilde yazsak daha iyi olmaz mı deme şansınız yok. 

Bilgin Bey ile ilk görüşmemizde isminin Google’a a yazılınca ” doktor takvimi ” , ” doktor sitesi ”  gibi sitelerde ilk sıralarda çıktığını ve bundan rahatsızlık duyduğunu ismi yazıldığında ilk sırada kendi sitesinin çıkmasını istemişti. Hatta ” izmir endokrin ” yazınca çıkarsa benim için daha önemli demişti.

Proje yöneticisi olarak çalışmayı başlattım. İzmirendokrin.com alan adının tescilinin ardından ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU için anahtar kelimeleri belirledim ve çalışmayı bizzat kendim yürüttüm. İşte sonuçlar ;

Google’ a Bilgin Özmen yazdığınızda artık doktor sitesi vs. vs çıkmıyor. Yapılan Google rehber ve harita kaydı sayesinde sağ tarafta resmi, muayene adresi ve telefon numarası çıkıyor. Artık Bilgin Bey’i tavsiye üzerine arayanlar kolay bir şekilde ulaşabiliyorlar. Tıklayıp kendiniz göreblirsiniz. 

Bununla yetinmedim tabiki..

Öncelikle Bilgin Bey’in ” İzmir Endokrin ” konusundaki hassasiyetini değerlendirdim. Sonuçları görmek için burayı tıklayın. 

Ardından ilave olarak hashimoto tiroiditi tedavisi izmir yazdığınızda bakın Google sizi kime yönlendiriyor. SONUÇ

BAŞARI 1

BAŞARI 2

BAŞARI 3

Bu çalışmalar kesinlikle bir tesadüf değildir. Bilgidir. Tecrübedir. Organizasyondur. Sabırlı bir çalışmadır. Yaparım demekle olmuyor maalesef. Yapabildiğini gösterebilen ender firmalardan bir tanesiyiz.

Önemli Uyarı : Her kelimede, sizi google da ön sıralara çıkartırız gibi bir iddiamız yok. Olamaz, kimsenin de olamaz zaten. Kimsenin elinde sihirli değnek yok. Sürekli bahsettiğimiz gibi öncelikle hedeflerinizi analiz eder sonra yorum yapabiliriz. Ayrıca bu tarz çalışmaların geri dönüşlerini 1 ay gibi bir sürede de alabileceğiniz gibi 6 ay gibi bir sürede de alabilirsiniz. Biraz sabırlı ve karşılıklı olarak özverili çalışmak gerekir. 

Sizinde benzer bir çalışmaya ihtiyacınız var ise bu yazıyı tıklayın ve bizimle hemen iletişime geçin.