GOOGLE Reklamları


Kendinizi internette bir müşteriniz gibi aramayı denediniz mi hiç ? Bazen kendinizi hep en üstte görürsünüz ama hiç telefonunuz çalmaz. Kendi sitenizi daha önce bir kaç kez ziyaret ettiyseniz, arama sonuçlarına etki eden yapay zeka uygulamaları ilgi alanınız olduğunu düşünerek sizin bilgisayarınızdan yapılan arama sonuçlarında sürekli kendi sitenizi ön sıraya koyar. Halbuki başka bir bilgisayardan arama yaptığınızda kendinizin en üstte olmadığını farkedeceksiniz. İşte bu sorunu GOOGLE reklamlarının gücünden faydalanarak çözebilir telefonlarınızın çalmasını sağlar ve cirolarınızı ciddi şekilde arttırabilirsiniz. Reklamlar dijital dünyada varolmanın ve büyümenin anahtarıdır. Kendinize en uygun paketi seçerek en kısa süre içerisinde rekabete katılabilir ve büyümeyi tercih edebilirsiniz. 

BURAYA TIKLAYARAK REKLAM PAKET FİYATLARI HAKKINDA BİLGİ EDİNEBİLİRSİNİZ.

 

Estetik-Hızlı
Mobil Uyumlu WEB TASARIM


Hedef kitlenizi etkisi altına alabilecek renk uyumu içerisinde estetik hızlı ve mobil uyumlu web tasarımı ile  çevrimiçi varlığınızın güçlenmesine aracılık yapıyoruz. Hazırlayacağımız internet sitesinin ilk izlenimi ziyaretçilerin zihinlerinde kalıcı bir etki bırakacaktır.   Sizin için de bir internet sitesi hazırlamamızı istiyorsanız bizden hemen bir TEKLİF isteyebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA 
Video İçerik Üretimi


Unutmayın! Video postları yazılı postlara oranla çok daha etkilidir. Sosyal medyanız için ürettiğimiz video içeriklerini, hedef kitlenize yönelik uygun ışıklandırma ve ses kalitesine özen göstererek profesyonel ekipmanlar ile oluşturuyoruz. Düzgün kameram yok, çektiğim videolar iyi çıkmıyor, görüntü iyi ama ses iyi değil, çektiğim videoların içerisinde yayınlamak istemediğim yerleri çıkartamıyorum, ben kamera karşısına geçemiyorum artık sizin için sorun olmamalı. Nasıl bir iş ortaya çıkacak merak ediyorsanız tek paylaşımlık DEMO ÇEKİM talebinde bulunabilirsiniz. Çekimlerinizi düzenlerken görsel çekicilik ve etkileyici bir anlatım kullanıyor izleyici etkileşimi sağlayarak büyüyen bir sosyal medya izleyici kitlesi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. VİDEO ÇEKİM PAKETLERİNİ İNCELEYİN !  

 

 
 

Web Sitesi
TEKNİK HİZMETLER


Web sitesi tasarlarken, projenizin gereksinimlerine ve hedeflerine bağlı olarak bazı teknik detayların dikkate alınması önemlidir.

Web sitesinin tasarımı ile birlikte gerekli görülen hızlı HOSTİNG (barındırma), DOMAİN TESCİL , MAİL HİZMETLERİ, GÜVENLİK (SSL Sertifikaları) SEO (Search Engine Optimization), İÇERİK YÖNETİMİ , GOOGLE Harita Kayıt  hizmetlerde bünyemizde verilebilmektedir. 


Kullanılan TEKNOLOJİLER

parallax background


Teklif veya bilgi almak,
için hemen formu doldurup yollayın ! 


İşletmenize özel teklif ve bilgi talebinde bulunmadan önce reklam ve video çekimleri ile ilgili PAKET FİYATLARI Sayfasını mutlaka inceleyiniz.

( Satış / Pazarlama ) Kağan
Proje Yöneticisi + Google Ads Uzmanı
Mobil : 0 552 3174908
Ofis   : 0 232 5208407
kagan@algoritma.com.tr

Hızlı Teklif  Formu

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Lütfen Bir Seçim Yapın
İsim Soyisim
KVKK Aydınlatma Metni