WEB TASARIM

Hangi sektörde faaliyet gösterdiğiniz hiç farketmez. Eğer web siteniz iki temel prensip dışında yapılandırılırsa bu web sitesinden yeni müşteriler, ekstra kazançlar beklemeyin. Basit gibi görünen ancak hiçde basit olmayan bu iki temel prensip;

1-) Kolay ulaşılabilir olmak,

2-) Kolay anlaşılabilir olmak.

Tek başına ne kolay ulaşılabilen web sitesi nede kolay anlaşılabilen web sitesi işe yaramaz. İkiside bir arada olmak zorundadır. Kolay ulaşabildiğiniz ancak içeriğini anlamadığınız web sitesinden hemen çıkarsınız. Kolay anlaşılabilen bir web sitesine ulaşamıyorsanız anlaşılabilmesinin ne önemi vardır ki! Konu ile daha detaylı bilgi alma için yandaki makalelerimizden yararlanabilirsiniz.

Web sitenize kolay ulaşılmasını en kısa yoldan MARKA DOPİNGLERİ ile sağlayabilirsiniz. Yani reklam yaparak. Uzun vadede ise ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU ile sağlayabilirsiniz.

Temel prensiplerin oluşturulabilmesi, profesyonellik, tecrübe, yaratıcılık ve fark yaratabilen bir bakış açısından geçer. Bu yatırımdan başarılı bir sonuç almanın yolu en ucuz teklifi veren firma, en kalabalık kadroya sahip firma, en çok web sitesini yapmış firmadan geçmediğinin %100 garantisini verebiliriz.

Bu iki prensip konusunda ALGORİTMA olarak kendimize güveniyoruz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Son olarak bir web sitesi yaptırmaya karar vererek bu yatırımınızdan etkin bir sonuç almak için; birlikte çalışmak zorundayız . Herkes üzerine düşeni yapmalı.

ALGORİTMA olarak size verebileceklerimiz ;

  • -Güçlü bir fizibilite,
  • -Farkı gösterebilecek bir yaratıcılık,
  • -Rekabet gücü yüksek içerikler
  • -Sabırlı bir çalışma
  • -Reklam desteği
  • -Analiz

Sizden beklediklerimiz ;

  • -ALGORİTMA’ya Güvenmek,
  • -İşe aşırı derecede müdahaleci olmamak,
  • -İstediğimiz içerikleri tedarik etmek,
  • -Gecikme yaşanmaması için iletişimde gerekli hassasiyeti göstermek.

Hangi illere hizmet veriyorsunuz ?

İşimiz internet ile ilgili. İnternet olan her yerde faaliyet gösteriyoruz. Bizimle çalışmak için aynı ilde olmak zorunda değilsiniz. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak hangi ilde olursanız olun hizmet verebiliriz. Örnek olarak KAYSERİ‘de bulunan KAYISICIOĞLU, AYDIN‘da bulunan ELMASFOOD. MANİSA‘da bulunan Av. Ümit RONA,  BURSA da bulunan PROTEK HİJYEN, İSTANBUL‘ da MASTERAHŞAP, yine İSTANBUL‘da ATERYAPI , AZERBEYCAN FILMTALA referanslarımızı inceleyebilirsiniz

Eski web sitemiz revize edilebilir mi?

Eski olan web siteleri eski teknolojiler kullanıldığı için maalesef yenilenemiyor. Ancak sayfanızda yer alan içerik ve resimler kullanılarak yeni mobil uyumlu tasarımlar yapılabilir. 

Yapılacak web sitesi cep telefonlarında görünecek mi?

Sadece cep telefonlarında değil, her türlü işlemciye ve tarayıcıya sahip tabletlerde de görüntülenecektir.

Hangi altyapıyı kullanıyorsunuz?

2015 yılına kadar PHP alt yapısını kullanıyorduk. Ancak gelişen teknoloji karşısında güncelleme maliyetleri ve GOOGLE karşısında yeterli performansı sergileyemediği için şu anda WORDPRESS altyapısı ile sayfa hazırlıyoruz. Yapılan istatistiklerde Mercedes, E-Bay gibi dünya devlerininde içinde olduğu %50 lik bir oran ile tüm dünyadaki web siteleri WORDPRESS ile oluşturuluyor. Güncelleme maliyetinin ”0” olması ve yapılan sayfaların teknoloji karşısında kolayca eskimememsi de tercih sebeplerimizin en başında yer alıyor.

Yapılacak web sitesinin yönetimini kendimiz yapabilir miyiz ?

Referans, ürün hizmet yada baştan belirttiğiniz bütün alanları kendi kendinize yönetmeniz mümkün olduğu gibi, anlaşmaya göre sayfanız tarafımızdan da yönetilebilir.

Web sitesi ücretleri nedir ?

İstediğiniz web sayfasına göre değişiklik göstermektedir. Fiyat öğrenmek için Proje danışmanımız ile görüşüp isteklerinizi anlatınız.

Yapılacak web sitesi GOOGLE' da çıkacak mı?

Web sitesi yaparken kullandığımız alt yapı GOOGLE a uyumlu bir alt yapı. Kısa süre içerisinde GOOGLE da çıkacaktır. Ancak hangi anahtar kelimede yada kaçıncı sırada çıkacağı ile bir garanti verebilmek mümkün değildir. GOOGLE’da birinci sayfada çıkmak yada yapılacak web sitesinden maksimum seviyede performans almak için MARKA DOPİNGLERİ sayfamızı inceleyebilirsiniz.